Ubytování na farmě

Přijeďte si k nám odpočinout od shonu města, pracovních povinností a každodenního stressu, který dnešní hektický způsob života přináší!

Nabízíme ubytování pro rodiny v chalupě s kapacitou do 6 osob.

Ložnice a pokoje: K dispozici jsou dvě ložnice v podkroví, každá se dvěma lůžky a se společným WC na chodbičce. Pokud máte požadavek na dětskou postýlku, nahlaste nám to předem.
Možnost přespání dalších dvou osob je možný i ve společenské místnosti v přízemí, kde jsou dvě rozkládací sedačky.  V přízemí je prostorná koupelna s rohovou vanou a WC.

Ubytování u nás je vhodné především pro rodiny s dětmi.

Vybavení chalupy
Součástí společenské místnosti v přízemí je kuchyň s jídelním koutem. Kuchyň je vybavená dvou plotýnkovým indukčním vařičem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, chladničkou a pračkou a nádobím.
Ve společenské místnosti jsou dvě rozložitelné sedací soupravy, kde se pohodlně vyspí dvě osoby. Jsou zde krbová kamna, LED TV + SAT, DVD, internet, různé společenské hry pro děti i dospělé,

Sociální zařízení: koupelna s WC a vanou v přízemí chalupy (ručníky, toaletní papír), pračka, žehlička. Druhé WC s umyvadlem se nachází v podkroví.

Vytápění: Ve společenské místnosti je možné po domluvě topení dřevem nebo dřevěnými briketami v krbových kamnech.

Volné prostranství: Na oploceném pozemku, který patří k chalupě, je potůček, a luxusní zastřešené posezení s krbem a dětské pískoviště.
Celkově pozemek skýtá dostatek soukromí, díky tomu, že je situován u potoka pod úrovní okolního terénu. 
Intimitu venkovního posezení zajišťuje i výsadba smrků, opěrná zeď se sklepem, a samotný dům.Protože je naše chalupa součástí farmy s chovem huculských koní máme v nabídce vyjížďky na koních a svezení dětí a dospělých na vedeném koni.


Doprava, parkování: Dojezd osobním autem je možný celoročně až k chalupě. Parkoviště pro tři vozidla před chalupou.

Stravování: Možnost vaření ve vybavené kuchyni, nebo stravování v restauraci „Galánečka“ ve Valašské Polance, či v "Motorestu u Goši" v Lužné.

Praktické informace:
Autobus v Lužné: 1 km
Vlak v Lužné: 2 km
Obchod ve Valašské Polance: 3 km
Pošta ve Valašské Polance: 3 km
Nákupní centrum ve Vsetíně: 12 km
Bankomat ve Vsetíně: 12 km
Cykloservis Machač Valašská Polanka: 3 km
Opravy aut ve Valašské Polance: 3 km

Ceník ubytování: http://www.huculove.cz/Cenik-ubytovani-a-sluzeb.html

TOPlist
http://www.slunecno.cz/pocasi-na-web/